• מחפשים שלטים לבית?
  • שלטי קרמיקה? שלטי מתכת? שלט מאבן ירושלמית?
  • שלט מיוחד בעיצוב אומנותי?

הגעתם למקום הנכון! אנו מייצרים מגוון אדיר של שלטים, בעיצוב מקורי ובהתאם להעדפת הלקוח. שלטים יפים, אתסטיים ואיכותיים שיגרמו לכם להרגיש הכי בבית…

ברוב המקרים שלט לבית הינו גדול יותר מאשר שלט לדלת כניסה. גדול מספיק כך שכל מי שמתקרב אל ביתכם יהיה מסוגל לקרוא בקלות את השמות שעל השלט. על כן, הדבר הראשון שיש לקבוע בעת הזמנת שלט לבית גודלו של השלט. בעמוד אשף לבחירת השלט תמצאו טבלה בשם גודל האותיות ומרחק הקריאה ובה מרחק הקריאות האופטימלית לפי גדלי אותיות שונים. בנוסף לגודל השלט, גם מספר המילים או השמות קובע את גודל האותיות: פחות מילים על השלט, אותיות יותר גדולות. לכן, כדי להגביר את רמת הקריאות בשלטים לבית, מומלץ לכתוב רק שם אחד או שניים, ללא קשר עם גודל השלט. איזה שלט אתם מחפשים? לחצו עכשיו על אחת האפשרויות:

>> שלטים לבית מקרמיקה – לחצו כאן לצפייה
>> שלטי מתכת מעוצבים – צפו בתמונות
>> שלטי אבן ירושלמית – גלריית התמונות

שלטים לבית מקרמיקה

שלט כניסה לבית מקרמיקה מיוצר בצביעת יד וניתן להזמינו במבחר גדול של גדלים ועיצובים שונים. האריח הכי גדול הוא רוחב 40 ס"מ. במקרים של שילוט חוצות ככניסה לישוב או עיר, אפשר לחבר מספר אריחי קרמיקה כדי להסיג שלטים מאוד גדולים.

צפו עכשיו בסרטון קצר – מגוון שלטי קרמיקה מעוצבים

שלטים לבית מקרמיקה

שלטים לבית ממתכת

בקטגוריית 'שלטים ממתכת' תמצאו מגוון דגמים של שלטים לבית המתאימים להזמנות יחידות אשר מיוצרים בעבודת יד ודגמים חתוכים בלייזר אשר ניתנים להזמין רק בהזמנה כמותית, כמו למשאל במקרה של הזמנה מרוכזת ברמה של רחוב, שכונה, ישוב.

צפו עכשיו בסרטון – מגוון שלטי מתכת מעוצבים

שלטים לבית ממתכת

שלטים לבית מאבן ירושלים

אצלנו תוכלו להזמין שלט כניסה לבית העשוי מאבן ירושלמית! שלטים המפוסלים בעבודת יד ללא כלים חשמליים. שלטים מאבן ירושלים מורכבים בדרך כלל על קיר או משולבים בתוכו. כמו כן ישנם שלטים אשר מונחים בגינה בצד השביל כניסה לבית.

צפו עכשיו בסרטון – מגוון שלטי אבן ירושלמית

שלט כניסה לבית - אבן ירושלמית

איך מרכיבים שלט כניסה לבית

הרכבת שלטים לבית מקרמיקה:

בשל הקשיחות של חומר הקרמי השרוף מספר פעמים (ראו טכנקות) אי אפשר לחורר אריחים מסוג זה, לכן ניתן להרכיב אותם רק בהדבקה.
על משטח אבן או טיח אפשר להשתמש במלט לבן + חול, או מה שנקרה "דבק אריחים", או סיליקון מהסוג החזק במיוחד. במקרה של סיליקון יש לנקות היטב את המשטחים. בכל מקרה צריך לספק תמיכה לשלט עד שהחומר מתייבש.
במקרה של הרכבה על משטח חלק, מעץ או מתכת, מומלץ להשתמש בסיליקון כנ"ל.

זהירות: אריחי קרמיקה באזורים קרים 
במקומות קרים, בעיקר בחו"ל, יש צורך להרכיב שלט מקרמיקה כך שמי גשם לא יחדרו בגב האריח הספוגי. אם לא מונעים חדירת מי גשם, כשהמים הספוגים בתוך האריח יקפעו, במהלך הלילה למשאל, הם יגדילו את נפחם והאריח ישבר מהלחץ

הרכבת שלטים לבית ממתכת:

הברגה
הברגת שלט כניסה לבית העשוי ממתכת מתאימה למשטחי עץ או פלסטיק כמו גדרות חוץ למשל, או לכל סוג של קיר: טיח או אבן.
אם ביקשתם "הברגה" כשיטת הרכבת השלט, אנו קודחים שניים או ארבעה חורים, לפי גודל השלט ועיצובו. אתם תוכלו להרכיב את השלט בעזרת ברגים, על הגדר באופן ישיר, או על הקיר באמצעות דיבלים. אפשר גם להוסיף דיסקיות מתכת (שייבות) בין השלט לקיר כדי ליצור מרווח: כך השלט יקבל מין טלת מימד בעזרת הצל של עצמו שיוקרן על הקיר.

תליה
השלט נתלה באמצעות שני חורים בחלק העליון. דרכם תוכלו להעביר חישוק ושרשרת או חוט

הדבקה
על משטחי אבן או טיח לא צבוע מומלץ להדביק שלטים לבית ממתכת עם מלט לבן או דבק אריחים אקרילי.
על משטחי עץ, מתכת או טיח צבוע מומלץ להדביק שלטים לבית ממתכת באמצעות סיליקון או דבק אריחים אקרילי. לא לשכוח לנקות היטב את שני המשטחים לפני ההדבקה.
בכל מקרה יש לספק תמיכה לשלט במשך הזמן הדרוש לדבק להתייבש. לצורך זה אפשר להשתמש במסקין טייפ או תמיכה מלמטה, כמו קרש או כל חפץ אחר.